Szkolenia indywidualne

Dla osób, które chcą indywidualnie rozwijać swoje umiejętności w zakresie podejmowania decyzji biznesowych, przygotowaliśmy Symulator Biznesu.

Symulator Biznesu jest internetową platformą szkoleniową, bazującą na Strategicznej Symulacji Rynkowej 4RMR. W bezpiecznych warunkach symulowanego rynku możesz nauczyć się i przetestować ponad 70 różnych narzędzi i metod analitycznych wspierających podejmowanie właściwych decyzji biznesowych, obejmujących między innymi zarządzanie strategiczne, zarządzanie sprzedażą, marketing i finanse.Symulator Biznesu jest elastycznym narzędziem szkoleniowym, pozwalającym na dostosowanie intensywności (dostępne są wersje weekendowe oraz 2 lub 3 tygodniowe) i zakresu szkolenia (możesz wybierać zakres wsparcia merytorycznego) do Twoich potrzeb i możliwości. Zmienność warunków rynkowych oraz wpływ działań konkurencji powoduje, że za każdym razem będziesz musiał zmierzyć się z innymi wyzwaniami. To sprawia, że to szkolenie jest naprawdę fascynujące, a przez duży realizm warunków rynkowych, również bardzo rozwijające i przydatne w Twojej dalszej karierze zawodowej.Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się jak zaprojektować i zamówić indywidualne szkolenie, czyli zarezerwować lot symulatorem biznesu zapraszamy na www.symulator-biznesu.pl.

Jeżeli chciałbyś spróbować fragmentu zajęć i jednocześnie sprawdzić czy potrafisz: zaprojektować produkt, ustalić cenę produktu, zaprojektować promocję cenową, wybrać właściwą stację telewizyjną zapraszamy na www.symulator-biznesu.pl/sprawdzsie.